Menu

Firmy i podróże biznesowe

1 czerwca 2016 - Ciekawostki, Podróże
Firmy i podróże biznesowe

Postanowiłam odejść z korporacji i założyć własną firmę. Długo się zastanawiałam nad tą decyzją, ale już po prostu nie wytrzymałam. Wiedziałam też jak najbardziej lubią spędzać czas na takich imprezach. Znałam potrzeby mojej grupy docelowej. To znacznie ułatwiło mi pracę. Oprócz oferty dla firm, chciałam też zająć się imprezami dla dzieci. Miałam w tym trochę doświadczenia, znałam potrzeby tych ludzi.

Jak wygląda to od środka?

Jako że w starej firmie byłam odpowiedzialna za organizowanie wszelkich spotkań, targów i imprez, postanowiłam, że założę firmę, która będzie między innymi organizowała wyjazdy integracyjne dla pracowników. Sama byłam mamą, więc doskonale wiedziałam jak to wygląda w szkole. Postanowiłam organizować więc szkolne wycieczki po europie. Mogłam bez problemu załatwić tani autokar i niedrogie noclegi. Wiadomo, że dla dzieci a szczególnie dal ich rodziców, najważniejsze jest kryterium finansowe. Odwiedziłam dyrektora w szkole mojego dziecka. Przedstawiłam mu ofertę. Był bardzo zainteresowany taką funkcją współpracy.

To właśnie podczas takich wspólnych wypadów, załoga firmy zgrywa się oraz lepiej siebie rozumie. To przekłada się na lepsze wyniki firmy oraz wydajniejszą pracę. W firmie, organizacja wyjazdów firmowych zajmuje się osoba kompetentna, która wie, gdzie najlżej pracownicy wypoczną oraz zregenerują siły. Wyjazdy firmowe wpływają także korzystnie na relacje między pracownikami oraz poprawiają atmosferę. Szef firmy powinien zapewniać wspólne wyjazdy firmowe, jest to niezwykle ważne, z punktu widzenia dalszego prowadzenia i zarządzania firmą.